Hakkımızda

Kuruluş

2007 yılında Beyazıt Laleli’de iş adamı Nezih Anber ve Musa Anber’in girişimi ile altın satışı ve yurtdışına ihracat faaliyetine hayali ile Anber Gold’un ilk adımları atılmıştır. Türkiye’de ve Globalde önde gelen kuyumcu markası bu adımlar ile 2007 yılında kurulan firma, hayallerini kısa sürede gerçeğe çevirerek mağazasını Lalelide açmıştır.

Satış ve Pazarlama

Türkiye’de perakende ve toptan altın takı satışında bir öncü haline gelen Anber Gold mağazısnda bulundurduğu ürünlerle ve pazar hedefi olarak 3 kıta (Asya,Afrika,Avrupa) ve 20 ülkeye hitap eder ve mağazasına dünyanın her yerinden gelen müşterilerine satış gerçekleştirmektedir.

Anber Gold kuruluşundan bugüne devam ettirdiği kalite, çevreye duyarlı satış/hizmet anlayışı ile ülkemizde binlerce modelden oluşan geniş takı koleksiyonu ile tüm dünya genelinde sektörün öncü firmaları arasında bulunmaktadır.

İstanbul Laleli Mağazasında hem perakende hem de toptan satışları bulunan Anber Gold, ürünlerini dünya pazarlarına ağırlıklı olarak toptancılar ile ulaşmaktadır. Hemen hemen her ürün grubu bünyesinde bulunduran Anber Gold mağazasını ziyaret edebilir ve siz de bu deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sorularla Anber Gold

2007 yılında İstanbul´da kurulan Anber Gold’un Türk ve Dünya kuyumculuk sektörü için önemli bir firmadır.

Sektöründe en gözde, trend ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış el yapımı ve çağdaş mücevherler ve takılar pazarlar. Zengin çeşitlilikle perakende ve toptan satışı olmak üzere 14k ve 18k altın satışı yapar.

2007’den beri  dünya pazarlarına ihracat misyonuyla hareket eden Anber Gold, kazandığı deneyimlerini vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir. Günümüzde Anber Gold’un ürünleri ülkemizde ve Global’de tercih edilmektedir.

Anber Gold öncelikle kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini hedefle Türkiye’de Laleli semtinde bulunan Anber Gold 2007 yılında ilk olarak 14k altın satışı olarak giriş yaptığı günümüzde ise bünyesine 18k altın satışını bünyesine katmıştır.

Anber Gold gerek çalışan kadrosu, gerekse içinde barındırdığı ürün çeşitliliği ve fiziksel mağazasında sunduğu imkanlarıyla kuyumculuk sektöründe önde gelen firmalardandır. Kalitesini ve saflık duyarlılığını göz önüne alarak orijinal gerçek altın satışı yapar. Anber Gold kullanılmış ve ayarı düşük akredite olmayan kaynaklardan gelen altın satışı kesinlikle yapmaz.

Anber Gold  Avrupa normlarına göre satışı gerçekleştirdiği ürünlerinde nikel, kadmiyum gibi alıcıya ve kullanıcıya zararlı verebilecek ağır metalleri kesinlikle satışında bulunmaz.

Tüm Anber Gold ürünleri alerji oluşturulabilecek unsurlardan arındırılmıştır. Özgün tasarımları ve evrensel trendlerden yola çıkarak satışa sunduğu binlerce aşkın modeli ile ürünün orijinal garantisini ve ağır metal içermediğinin teminini bütün müşterilerine verir.

 

Anber Gold perakende ve toptan satışı olmak üzere 14k (585) ve 18k (750) ayar altın satışı yapmaktadır.

Anber Gold mağazamızı ziyaret ederek gönül rahatlığıyla deneyimleyerek beğendiğiniz ürün veya ürünleri satın alabilirsiniz.

tr Türkçe
X